Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Rafael- Infusion May 17
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
Time Emotions
2017-03-01 Time Emotions [Środa 20:00]
 Time Emotions - godzinna audycja radiowa w której usłyszeć można takie gatunki muzyczne jak progressive house, deep , melodic . Każdy odci...

Ocean Planet
2017-02-27 Ocean Planet [Poniedziałek 19:00]
 From deep, emotional and heart touching to dark and trible sound. All colours of progressive tunes in 2 hours show Ocean Planet with Olga Mist...

Insomniax
2017-02-23 Insomniax [Czwartek 16:00]
Cotygodniowe show od Wolfa zawsze w czwartek o godz 16:00  Insomniax House Music Barcelona is a Global Radioset. Mixing Over 20 New Tracks Ever...

Infusion
2017-02-08 Infusion [Środa 19:00]
...

Instytut Podcast
2016-12-01 Instytut Podcast [Czwartek 20:00]
Instytut Podcast - audycja dedykowana fanom warszawskiego Instytut'u. W każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 20:00 będzie można usłyszeć ...

Deep Breath
2016-11-13 Deep Breath [Niedziela 18:00]
"Muzyka nie wyraża namiętności, miłości czy tęsknot tej czy innej jednostki, w tej czy innej sytuacji. Muzyka jest namiętnością, miłoś...

www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
House-Research Community
2016-11-10 House-Research Community [Czwartek 19:00]
House-Research Community - będzie to balansowanie między tech-house'm, house'm i wieloma innymi gatunkami. W audycji HRC będziecie mogli usłyszeć...

Journey into outer space
2016-11-07 Journey into outer space [Poniedziałek 19:00]
...

Deep House Cat
2016-11-06 Deep House Cat [Niedziela 16:00]
Deep House Cat - audycja prowadzona przez dj'a philE z Chicago - będzie się pojawiać zawsze w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca o 16:00 (pr...

Media Blackout Nights
2016-11-06 Media Blackout Nights [Niedziela 17:00]
Zawsze w pierwszą niedzielę misiąca o godz 17:00 posłuchacie godzinnego mixa od Media Blackout. To label ze stanów, który wydaje artystów z ca...

Elektroniczny Szczecin Podcast
2016-08-28 Elektroniczny Szczecin Podcast [Niedziela 19:00]
Audycja Elektroniczny Szczecin, to cykl poświęcony lokalnym artystom. W każdą czwartą niedzielę danego miesiąca będziecie mogli usłyszeć mix...

Mixture
2016-08-12 Mixture [Piątek 20:00]
 The Polish duo Karol XVII & MB Valence present Mixture - a perfect combination of carefully selected deep tunes put together into a coherent...

Outside the Box
2016-08-06 Outside the Box [Sobota 19:00]
Zapraszamy Was na kolejny epizod audycji 'Outside the Box', światowej klasy DJa i producenta z Holandii, ulubieńca takich postaci jak John Digweed, ...

Electronic Revolution
2016-08-05 Electronic Revolution [Piątek 18:00]
 Electronic Revolution podcast- audycja emitowana w pierwszy piątek miesiąca w godzinach 18:00 -20:00. Pierwsza godzina grana jest przez ER, na...

Big Bells
2016-08-05 Big Bells [Piątek 19:00]
...

imprezy
Brak imprez w bazie.
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
copyright houseradio.pl 2006-18 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio