Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Insomniax.es - Insomniax Music Barcelona #542
www.houseradio.pl/ranczo-project,audycje,232.html
Lemon Vision
2016-08-04 Lemon Vision [Czwartek 19:00]
Lemon Vision to audycja , której premierę możecie usłyszeć w każdy pierwszy czwartek miesiąca o 19:00 . Głównym prezentowanym nurtem muzyc...

Dark Dirty Underground
2016-08-03 Dark Dirty Underground [Środa 22:00]
Dark Dirty Underground to comiesięczna audycja zawsze w pierwszą środę miesiąca o godzinie 22:00, w której usłyszycie dużo dźwięków, które...

ET
2016-08-02 ET [Wtorek 20:00]
 "Tuxedo is the man behind Electronic Tree label and monthly show on Proton (Houseradio) where he presents finest pieces from today’s ...

Technical Vibes
2016-07-20 Technical Vibes [Środa 19:00]
"Technical Vibe" to godzinna dawka niesamowitej energii. Podczas swojego godzinnego seta, Noemi serwuje swoim fanom najbardziej wyszukane ut...

Freefall
2016-07-20 Freefall [Środa 21:00]
 "Freefall is the feeling that this show wants you to feel. Freefall in hypnotic and deep sounds! Independent of style, close your eyes and ...

Float Away
2016-07-19 Float Away [Wtorek 18:00]
W każdą trzeci wtorek miesiąca o godzinie 18:00 Greyloop zabierze was w podróż po świecie progresywnych dźwięków.   Set z ostatniej au...

www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
Metropolis
2016-07-19 Metropolis [Wtorek 20:00]
Każdy trzeci wtorek miesiaca godz 20:00  Jest to audycja w ktorej Gerard Bozyk zabiera nas sluchaczy i za razem samego siebie w podroz po przez...

E.F.G. Sound
2016-07-18 E.F.G. Sound [Poniedziałek 19:00]
E.F.G. Sound to godzinna podróż po dźwiękach z gatunków progressive, deep i tech house. Wszystkie starannie wyselekcjonowane przez gospodarza &nd...

Tri Colours
2016-07-18 Tri Colours [Poniedziałek 20:00]
As a creator I like to cross the border and combine different genres of music. Different shades of progressive house, deep and techno. I tried to acc...

Progressive Therapy
2016-07-17 Progressive Therapy [Niedziela 18:00]
Progresywna Terapia to audycja, w której prowadzący przedstawia co najlepsze z profesjonalnych gatunków elektronicznej muzyki tanecznej. Prezento...

Borderline
2016-07-16 Borderline [Sobota 20:00]
...

Potrąceni dźwiękiem
2016-05-29 Potrąceni dźwiękiem [Niedziela 20:00]
Potrąceni dzwiękiem to dawka energii płynąca z deepu, techu i housowego groove. Mikstura wysublimowanych dzwięków, która porządnie potrąci ...

Maximum Densities
2016-05-20 Maximum Densities [Piątek 18:00]
 W kazdy 3-ci piątek miesiąca o godzinie 18:00 Zan Prevee zabierze Was w świat progresywnych dźwięków! ponieżej muza do odsłuchu: ...

Yeti Rebel
2016-05-20 Yeti Rebel [Piątek 19:00]
 Audycje z cyklu „YETI REBEL” to dwugodzinna dawka wyselekcjonowanej muzyki elektronicznej, którą są Wam w stanie zaserwować czł...

Impuls
2016-05-19 Impuls [Czwartek 19:00]
Zawsze w 3-ci czwartek miesiąca o godzinie 19:00 Ramzes zaserwuje Wam dużo soczysteho house'u. Ostatnia audycja do odsłuchu:   &amp...

imprezy
Brak imprez w bazie.
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
copyright houseradio.pl 2006-18 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio