Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Insomniax.es - Insomniax Music Barcelona #542
www.houseradio.pl/ranczo-project,audycje,232.html
PsyWest Crew
2016-05-02 PsyWest Crew [Poniedziałek 18:00]
PsyWest Crew to Szczeciński kolektyw skupiający osoby pełne pasji i miłości do psychodelicznych odmian trance’u. Cykliczna impreza „P...

Metro
2016-05-02 Metro [Poniedziałek 20:00]
W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 20:00  RupeQ zabierze Was w świat undegroudowych brzmień.  Epizod 1: ...

The Moody Rhythms
2016-04-25 The Moody Rhythms [Poniedziałek 18:00]
The Moody Rhythms jest ukłon w stronę klasycznych wywodzących się prosto z USA odmian muzyki House oraz Techno. Podczas audycji usłyszysz dużo k...

Obliviate
2016-02-27 Obliviate [Sobota 19:00]
W każdą 3-cią sobotę miesiąca od godziny 19:00 do 20:00 czeka was podróż z gatunkami takimi jak deep house, progressive house oraz tech house...

Deep Grain Station
2016-02-25 Deep Grain Station [Czwartek 19:00]
...

Dark Underground Podcast
2016-02-04 Dark Underground Podcast [Czwartek 19:00]
Dark Underground Podcast Godzinna audycja promująca muzykę Dark Techno i Techno. Prezentujemy SETY Polskich jak i Zagranicznych wykonawców. Najn...

www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
Back to Underground
2016-01-11 Back to Underground [Poniedziałek 18:00]
Chcielibyśmy was zabrać co miesiąc(drugi poniedziałek miesiąca o godzinie 18:00) w podróż z muzyką Deep/Tech/Progressive House.W niej zaprezen...

YETI REBEL
2015-11-20 YETI REBEL [Piątek 19:00]
 Audycje z cyklu „YETI REBEL” to dwugodzinna dawka wyselekcjonowanej muzyki elektronicznej, którą są Wam w stanie zaserwować czł...

Soundteller
2015-08-21 Soundteller [Piątek 19:00]
 Deersky presents monthly radioshow on Proton Radio called "Soundteller." In which you can expect fresh unreleased tracks from all over...

Welcome home
2015-08-03 Welcome home [Poniedziałek 18:00]
Audycja autorstwa Pawła Wadowskiego aka Pablo Rouve Minimalistyczni_E Record zatytułowana: Pozytywka.01 "Welcome Home" poświęcona...

Million Voices
2015-03-28 Million Voices [Sobota 18:00]
Wyobraź sobie krainę muzycznego szczęścia, gdzie zawsze gra muzyka, a dźwięki serwowane są wszystkim zmysłom jednocześnie… Million Vo...

Music peace in the world
2015-03-22 Music peace in the world [Niedziela 14:00]
 Dokładnie 22 marca odbędzie się już 5 edycja Music Peace in the World (edycja House) która ma na celu łączyć ludzi ze sobą i tworzyć p...

Deep and Dark
2015-03-19 Deep and Dark [Czwartek 20:00]
'' Deep and Dark '' Po długiej przerwie d-feens aka Keyser Soze wraca na antenę Houseradio.pl . Nowa audycja '' Deep and Dark '' to ponad trzy g...

Tales From The House
2015-03-18 Tales From The House [Środa 16:00]
Zawsze w 3-cią środę miesiąca o godzinie 16:00 możecie posłuchać audycji pod nazwą "Tales From The House". Charakteryzująca się ...

Linear Structures
2015-03-13 Linear Structures [Piątek 18:00]
238*West is a subsidiary of LA and NYC based record label Media Blackout. 238*West is focused on delivering quality deep and progressive house musi...

imprezy
Brak imprez w bazie.
www.houseradio.pl/ranczo-project,audycje,232.html
copyright houseradio.pl 2006-18 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio