Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: 303lovers Podcast 48 Florian Kruse
www.houseradio.pl/ranczo-project,audycje,232.html
Pure Sound
2017-08-10 Pure Sound [Czwartek 20:00]
Pure Sound - audycja emitowana zawsze w 2-gi czwartek miesiąca o godzinie 20:00. PURE SOUND to comiesięczna dawka starannie wyselekcjonowanego najc...

Mastermix
2017-08-09 Mastermix [Środa 17:00]
W kazdą środę o godzinie 17:00 posłuchacie godzinnego Mastermix'u Andrea Fiorino czeskiego dj'a i producenta! A w nim mnóstwo pozytywnego house m...

Biometric
2017-08-09 Biometric [Środa 20:00]
 Biometrics to esencja klimatu tech-house, progressive i deep house, doskonale balansująca na granicy tych trzech stylów, idealnie wkomponowana...

Deep in my house
2017-08-08 Deep in my house [Wtorek 17:00]
Andrea Roberto Włoski dj i producent, który w cotygodniowym show przedstawi Wam najlepsze kąski z pogranicza deep i tech house'u. Zawsze we wtorek ...

Dirty Stuff Podcast
2017-08-08 Dirty Stuff Podcast [Wtorek 18:00]
 Dirty Stuff Podcast – godzinna audycja z muzyka techno. Podczas 60min. programu, prezentować będziemy Wam sety nagrane przez naszych rod...

Dual Force Records
2017-08-08 Dual Force Records [Wtorek 19:00]
Dual Force Records to niezależna wytwórnia muzyki elektronicznej pochodząca z pomorza zachodniego. Muzyka wydawana pod szyldem Dual Force stoi pod...

www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
Terminal
2017-05-26 Terminal [Piątek 21:00]
Terminal to 60-minutowa dawka muzyki z pogranicza progressive house, tech house oraz soft techno. Ta delikatna a zarazem energiczna opowieść na pewn...

Reason To Forget
2017-05-25 Reason To Forget [Czwartek 19:00]
  "Reason To Forget" actually its a exact reason to forget all pressures, barriers and prejudice what you feel it everyday . A speci...

Love Is In The Air
2017-05-24 Love Is In The Air [Środa 18:00]
Love is in the air - firmowana wytwórnią 303Lovers cotygodniowa audycja Manuela De La Mare i Luigi Rocca. Zaproszą Was na godzinną dawkę w podró...

One Life.Live It
2017-05-24 One Life.Live It [Środa 20:00]
 Jose Pablo zaprasza na 1h audycje One Life.Live It muzyki elektronicznej.Sluchajac jego setow gra wszystko co dobre a jego zdaniem czy jest to d...

Ranczo Project
2017-05-24 Ranczo Project [Środa 21:00]
 Ranczo Project- audycja emitowana w ostatnia srode miesiaca o godzinie 21:00 Czy szukasz klimatycznej, emocjonalnej i dobrze wyselekcjonowanej ...

Deep Space Strories
2017-05-23 Deep Space Strories [Wtorek 19:00]
Deep Space Stories to cykl opowieści muzycznych, które pozwolą Wam poczuć delikatny mroczny feeling, to mistyczny spektakl, w którym głębia jes...

Progressive Structures
2017-05-23 Progressive Structures [Wtorek 20:00]
''Progressive Structures' to wyjątkowa audycja, za którą odpowiedzialne są osoby ściśle związane z forum deepersense.pl. Pod nazwą 'deepersen...

Progressive Roots
2017-03-13 Progressive Roots [Poniedziałek 19:00]
...

Carypla Techno Factory
2017-03-13 Carypla Techno Factory [Poniedziałek 20:00]
...

« pierwsza|« poprzednia|123456789|następna »|ostatnia »
imprezy
Brak imprez w bazie.
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
copyright houseradio.pl 2006-18 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio