Discox, dj - Polska :: Dj's :: radio internetowe: house, deep, tech, techno, electro, progressive music
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Luke Duncan - Natural Flow 16 (July 2018)
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
Discox

Discox

dj
Polska Polska

Dj i pasjonat muzyki przez duże "P". Na scenie z przerwami od 1995 roku. Pierwsze muzyczne kroki stawiał na niełatwym gruncie transu psychodelicznego, jak i goa transu.
Przełomowym momentem była jedna z edycji Love Zone, organizowana w krakowskich 'Krzysztoforach' przez ojca psy-transu w Polsce, Tomka Roehra (dj Dreedy). Po tej właśnie imprezie, która zbiegła sie z jego imieninami, wiedział już doskonale, co zrobi ze swoją przyszłością. W Londynie kupuje pierwsze płyty winylowe z kultowych wytworni, takich jak Spirit Zone, Matsuri, TIP, Transient. Wraz z grupą przyjaciół zaczyna współtworzyć eventy.
Z czasem zbiera wokół siebie grono wielbicieli gatunku, ale to dla niego za mało. Zaczyna zauważać inne gatunki muzyki.
W jego kolekcji pojawiają sie produkcje Dave'a Clarka, Carla Coxa, Thomasa Shumachera, a jego sety wzbogacają się o dodatkowe dźwięki. Na południu klubowej mapy Polski pojawia sie Techno Planet/Happy Planet. Sytuacja szybko sie rozwija, a muzyka techno przybiera nowego oblicza i zrzesza wielu miłośników. Discox staje sie rezydentem w klubie Happy Planet.
Właśnie w tym miejscu szlifuje swe zdolności w profesji, jaką wybrał.
Staje wielokrotnie przed kilkoma tysiącami ludzi na imprezach, na które już wtedy zapraszano Westbama, Marushe, Pascala F.E.O.S., DJ DISKO i wielu innych. Dzięki cyklowi NOC POJEDNANIA ma możliwość poznania Chrisa da Breaka, Alana White i Angelo Mike'a. Rok 1998 to dalsza ewolucja, a kolejnym gatunkiem do poznania jest house, który okazał się jego największą muzyczną miłością. Przełom stanowi rok 2003, kiedy to Discox wchodzi do finału pierwszej edycji Nokia Dj's Cup. Kilka miesięcy później ma możliwość wystąpić podczas czwartej edycji, kultowej na świecie imprezy, Mayday Poland - TROOPA OF TOMORROW, goszcząc u boku takich artystów jak Takkyu Ishino, Chris Liebing, Hell, Monika Kruse, Turntablerocker, Paul Kalkbrenner. Kolejne dwa lata to polskie edycje, jednej z najbardziej klimatycznych imprez, SOUNDTROPOLIS, gdzie spotkał takich artystów jak Alexander Kowalski, Miss Yetti, Hardy Hard, Moguai, Lucca, Secret Cinema. Od tamtej pory niełatwo wymienić miejsca, które odwiedził i zliczyć imprezy, na jakich grał.
Jego zdolności, ambicje oraz zdrowe i pozytywne podejście do rzeczy zauważył Angelo Mike, dając mu możliwość wejścia w struktury Agencji Sentence.
Paradoksalnie, w najlepszym dla siebie momencie, nastąpił kryzys, który trwał dość długo. Niemniej jednak, nawet ten przestój miał pozytywny efekt.
Długa przerwa (również w 2010 roku, spowodowana czynnikami zdrowotnymi) spowodowała zmianę nastawienia, a także dała nowy zapas sił i energii do kontynuowana życiowej pasji.
Obecnie stara sie wrócić na ścieżkę, z której zboczył Jako skromny chłopak, który przeszedł długą drogę, od swoich początków do momentu, w jakim obecnie się znajduje, nie zapomina o miejscu, w którym się to wszystko zaczęło, o swym rodzinnym mieście Bielsku-Białej. Wraz z przyjacielem, Chrissem Jaxxem, często wraca do Bielska, serwując najlepsze klubowe produkcje. Śmiało można stwierdzić, że kultowym eventem stała się impreza świąteczna, z udziałem obu panów (groove dillaz'), organizowana, na początku, dla grona znajomych, z którymi rozdzielił ich los. Obecnie gromadzi setki ludzi pragnących w tym wyjątkowym czasie spędzić ze sobą parę chwil.

To, jaką osobą jest Discox, i jak odnosi się do tego, co robi, najlepiej oddają jego słowa:

„Nigdy nie gram utworów, których nie kocham i nigdy nie jestem usatysfakcjonowany z mixu, dopóki nie poczuję,
że jest to szczyt moich możliwości w danej chwili. Muzyka jest moim życiem, które wyrażam poprzez płyty. Po prostu gram.”
 

 

e-mail: -
www: -

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
imprezy
Brak informacji w bazie danych.
www.houseradio.pl/ranczo-project,audycje,232.html
copyright houseradio.pl 2006-18 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio