Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: S.T.R.I.T. - Time Emotions March2017

[ powiększ ]
Nazwa imprezy:

Egodrop Presents: The Parvati Connection

Data imprezy: 2017-03-04
Klub: Zet Pe Te
Miasto: Kraków
Start: 22:00
Wstęp: 60.00 pln

 Kochani!

W marcu zapraszamy Was na drugi Egodrop w Zet Pe Te! Bogatsi o doświadczenia z poprzedniej edycji, znów przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy zestaw audio-wizualnych pyszności w 3ch specjalnie przygotowanych przestrzeniach: porywającym main stage, bujającym groove stage oraz nastawionym na totalny chill out oraz interakcję ze sztuką ambient gallery stage.

Tym razem głównymi gośćmi będą m.in. nasi sąsiedzi zza południowej granicy: związany od lat z legendarnym Parvati Records, absolutny weteran mrocznego brzmienia – Jiri Tomasek aka Gappeq oraz ekipa zaprzyjaźnionego festiwalu Ufo Bufo: jeden z najbardziej wszechstronnych DJs czeskiej sceny Psychedelic – Jan Horyna aka Ejczka oraz niesamowici artyści wizualni Cyreal i Elemental.

Kolejną gwiazdą i niewątpliwą legendą polskiej (i nie tylko) sceny muzyki elektronicznej oraz psychedelic jest Tomek Roehr aka DJ Dreddy. Człowiek, który wspólnie z Grzegorzem „Magnesem” Magnuszewskim tworzył projekt Tromesa nadający od lat 90tych ton minimalistycznemu brzmieniu muzyki psychedelic na światowych dancefloorach. Jako jeden z niewielu polskich artystów, Tomek występował i wydawał na całym świecie.

W temacie muzycznym przygotowaliśmy jeszcze takie gratki jak autorskie występy Cj Arta w wersji ambientowej, premierowy live Hemisphere oraz improwizowaną hipnozę prosto spod palców Kinetikka! Do tego jak zawsze wysmakowany zestaw DJs, którzy zapewnią Wam wycieczkę przez najróżniejsze odmiany współczesnej psychodelicznej elektroniki.

Sama muzyka to jednak tylko część naszego projektu. Jak zawsze pokażemy Wam wyjątkowe instalacje, wizualizacje oraz inne rozmaite prace znanych i lubianych artystów kolektywu Egodrop: 2Deko, D44, Decodethecode, Loop String Art Studio, Vortex Visual Division, Furka i No Arta oraz naszych innych przyjaciół i wspomnianych już gości z Czech: Cyreala i Elemental Crew. Tutaj szykujemy jeszcze jedną niespodziankę, ale o tym już niebawem!

Będzie oczywiście też pyszne jedzonko i jedyny w swoim rodzaju klimat i vibe, który tworzycie razem z nami.

Uwaga! Impreza ma ograniczoną liczbę miejsc.
Cu on the trancefloor!

BOOM!

::MAIN STAGE::
[Progressive Trance, Psytrance, Full On, Dark, Forest]
GAPPEQ Live! (Parvati Records – CZ)
http://parvati-records.com/artist/gappeq/
EJCZKA (Ufo Bufo Festival – CZ)
https://soundcloud.com/ejczka
DREDDY (Spiral Trax, Tromesa,T4)
CJ ART (j00f Recordings, Deepersense.pl)
https://www.mixcloud.com/cjartt/
https://soundcloud.com/cjart
OCHEN (Leśna Szajka, Medulla Oblongata)
https://soundcloud.com/ochen_lsmo
NOIS (Egodrop)
https://www.mixcloud.com/dj_nois/
WYRX (Egodrop)
https://www.mixcloud.com/wyrxyz/
NOZYO (Egodrop)

:: GROOVE STAGE::
[Dub, Bass, Psybient, Techno, Progressive]
MOONDANCER Live! (Quantum Digits Records)
https://soundcloud.com/moondancer
KINETIKK Live! (Wyroby Technopodobne)
https://soundcloud.com/kinetikk
PAUL KWITEK (Existence Music)
https://soundcloud.com/paul-kwitek
AMBROTOS (Deepersense)
https://www.mixcloud.com/Ambrotos/
DEXTRINO (Mamomam Records)
DUB THERAPIST (Natural Unite)
TRIP (Egodrop)
https://soundcloud.com/trip_egodrop

::AMBIENT GALLERY STAGE::
[Drone, Ambient, Dub, IDM, Trip Hop, Electronica]
CJ ART Live! (j00f Recordings, Deepersense.pl)
https://www.mixcloud.com/cjartt/
https://soundcloud.com/cjart
HEMISPHERE Live! (Existence Music)
https://www.facebook.com/hemisphereambient/
MARION (Ashoka)
INVOKER
https://www.mixcloud.com/Invoker-psychedelic
MEFF (Egodrop)
https://soundcloud.com/michal-meffski

::INSTALLATIONS/VISUAL/ARTWORK::
Specual Guests:
ELEMENTAL CREW (CZ)
CYREAL (CZ)
+ TBA!
Egodrop Crew:
2Deko
D44
Decodethecode
Furek
Loop String Art Studio
No Art
Vortex Visual Division

::PRESALE & TICKETS::
40 zł (Presale - First 100 Tickets)
50 zł (Presale)
60 zł (At the Gate – if left)
Tickets available in the club & online!
http://knockoutprod.net/sklep/bilety/egodrop-presents-parvati-connection-kraków-ii-pula

THIS IS A LIMITED EVENT!

::INFO::
Klub Zet Pe Te & Tytano
Dolnych Młynów 10, Kraków
GATES: 22:00
End: ??:??

::SOUND & LIGHTS::
Mastersound
Egodrop
2deko

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
audycje
Brak informacji w bazie danych.
www.houseradio.pl/nik-nazarov,djs,441.html
copyright houseradio.pl 2006-17 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio