Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Electronic Tree (2018-06-26) Part 2 - Kay aka Khalil Touihri
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
Glasse

Glasse

dj
Polska Polska

Wychowany na kultowych radiowych audycjach Danny'ego Ramplinga i setach Gerharda. Pierwsze kroki za gramofonami stawiał przed dwunastoma laty? Zaczynał od pamiętnych imprez pod szyldem Groove Republic (m.in. na tarasie widokowym Pałacu Kultury i Nauki). Dziś z powodzeniem występuje w najlepszych warszawskich klubach z Piekarnią, H2O, Muzą i Lokomotywą na czele. Sporadycznie pojawia się również jako gość sopockiego Sfinksa. Od początku 1999 roku związany jest z agencją Groove Control. W początkach DJ'skiej działalności na jego sety składała się mieszanka wokalnego house'u rodem ze Stanów Zjednoczonych, pełna seksownych pulsacji na tropach disco i funku. Dziś o swojej muzyce Glasse mówi najczęściej "deep & sexy", co znaczy, że obok pozytywnych wibracji, równie ważny dla niego stał się nastrój jego DJ'skich spektakli. Gdy kupuje nowe płyty, uwagę zwraca przede wszystkim na głębokie, pulsujące brzmienia. Wśród swoich ulubionych producentów wymienia The Lab Rats, HippE, Halo Varga, wśród wytwórni: Siestę i Fluential.

"Wszystko zaczęło się dość stereotypowo" - opowiada Glasse o swoich początkach. "Byłem zapalonym klubowiczem, chodziłem na niemal wszystkie warszawskie imprezy. Tak poznałem DJ-a Easy. Po balangach często jeździliśmy do niego do domu a że miał gramofony i mixer, przyszedł w końcu moment, że zacząłem grać pod jego okiem." Podczas swojego pierwszego występu musiał się zmierzyć zarówno z Kevinem Robinsonem, jak i z ponad tysięczną publicznością, która wypełniła klub Planeta. Zaczynał od wokalnego house'u z elementami soulful i funky. Przed kilkoma laty skierował się w stronę głębszych i mrocznych brzmień, by dziś graną przez siebie muzykę określać mianem twisted house'u. Szybko zdobyta popularność i opinia jednego z najbardziej charyzmatycznych polskich DJ'ów sprawiły, że oczywistą sprawą stała się obecność Glasse w towarzystwie największych house'owych sław występujących w Polsce. Dotychczas grał z m.in. Lennym Fontaną, ATFC, Bobem Sinclarem, Moussem T, Bad Boy Billem, Jessem Saundersem, Superfunkiem, Phats & Small. Jako pierwszy polski DJ, zagrał na oficjalnie imprezie Ministry of Sound w Warszawie.

Jako jeden z nielicznych polskich DJ'ów miał okazję prezentować swe umiejętności zagranicą. Na początku 2001 roku grał w klubach Radost FX i Mecca w Pradze. 15 marca 2002 roku jako pierwszy w historii polski DJ występował w topowym londyńskim klubie The End podczas cyklicznej imprezy KHZ, towarzysząc Luke'owi Brancaccio i Philowi Dockherty z duetu Futureshock. W listopadzie tego samego roku Glasse zdobył pierwsze miejsce na turnieju Warszawski DJ's Cup organizowanym w kinie Capitol. W plebiscycie magazynu Laif na najpopularniejszego polskiego DJ-a 2001 roku ulokował się na drugiej pozycji.

Poza działalnością klubową Glasse znany jest również z anteny Radiostacji. Wraz z Bartkiem Winczewskim prowadził, w każdą sobotę między 19 a 21 "Listę Klubową", w której jako pierwsi w Polsce prezentowali najważniejsze taneczne premiery. Z Bartkiem również przygotowywał cykl house'owych kompilacji "Feeva!" wydawanych przez Warner Music Poland. Pierwsza część ukazała się we wrześniu 1999 roku, druga również miała swą premierę już w końcu tego samego roku.

e-mail: glasse@glasse.pl
www: www.glasse.pl

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
imprezy
Brak informacji w bazie danych.
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
copyright houseradio.pl 2006-18 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio