Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Adnan Jakubovic - Ocean Planet - May 21 2018 - on Houseradio
www.houseradio.pl/ranczo-project,audycje,232.html
Gudowski

Gudowski

producent / dj
Polska Polska

Tomasz Gudowski - producent i dj, urodzony 29 grudnia 1984 w Jeleniej Górze.
Swoją przygodę z muzyką zaczął w roku 1998 jeszcze na starego typu trackerach pracujących na komputerach typu Amiga Pentium 486. W roku 2001 postanowił odsunąć na jakiś czas muzykę na rzecz nauki oraz trenowania techniki DJ'skiej. W połowie roku 2005 powrócił do grona producentów zabierając się za to „na poważnie”. Po krótkim okresie czasu za namową przyjaciół pierwszą produkcję wydał w wytwórni „Praesul Records” należącej do Stian'a Klo w Norwegii. Pierwszy wydany singiel to „Check Out” z remixem wykonanym przez młodego norwega Terje Bakke (Terjelectro); data premiery to 29 grudnia 2006. W międzyczasie zaczął zabawę z progresywnymi dźwiękami natchniony przez producentów i dj'i takich jak Moshic, Viscid, Marika, Sonorone oraz Stardesign.

Po pierwszym odniesionym sukcesie kontynuował pracę nad progresywnym materiałem, równocześnie próbując swoich sił w mieszance electro oraz deep house. Kolejną produkcją wydaną po „Check Out” był singiel „Carrot Fields” z remixami Retrobyte, Stardesign, Sonorone, Deeburn oraz Ture Sventon, który został wydany w głównej wytwórni Tomka „Pure Substance Records” z Malezji. Singiel został wydany 29 czerwca 2007 roku.

Trzecia EP’ka została wydana jako darmowy stuff w wytwórni należącej do Tomka oraz jego przyjaciół, czyli Phatt Sounds. Obracający się wokół ciemnego klimatu elektro oraz drum’n’bass singiel znalazł sobie grono słuchaczy, mimo ciężkiego i często zbyt industrialnego brzmienia. Wraz z tym singlem 14 lipca 2006 roku ukazał się inny, w wytwórni „Audioholics Anonymous Recordings”, gdzie Gudowski wraz z Deeburnem stworzyli projekt „Disco Mob”. Mowa o EP'ce „Dirty Dishes” z remixami Sonorone czy też Patrik Bjorkman. Singiel można było usłyszeć chociażby w audycji Markusa Schulza, w której gościli Sonic Division.

Kolejnym singielem był 'Late Night Trip' wydany w Malezji z remixami takich producentów jak: Marcooz, Xplore, Arek Bal czy też młodej minimalistki Maya Ismo. Recenzje EP'ki można było też przeczytać w drugim numerze Polskiej edycji DJ Magazine, gdzie została oceniona na 4/5. Jak dotąd jest to chyba najlepszy release z pod ręki Tomasza.

1 kwietnia 2008 w Phatt Sounds Tomek wydał swój album 'Proggression', który znalazł wsparcie u Kintara, Moshica, Hassana Rassmy oraz wielu dj'i światowej i lokalnej sceny muzyki progressive. Ten album to owoc niemal 4 lat pracy Gudowskiego przy tribalowo-progresywnych brzmieniach. Wydanie zawiera 2 płyty: na pierwszej jest materiał zmixowany przez młodą DJ’kę z Piekar Śląskich, Joannę Kożuch: 'Infrared', na drugiej płycie znalazły się niezmixowane utwory w wersjach Original Mix. Produkcje te, to z pewnością nie jest typowy progressive jaki słyszymy z czarnych płyt Moshica czy też Kintar'a. To polskie brzmienie, przepełnione starą szkołą progressive groove oraz funk, które z pewnością znalazło wielu odbiorców lubujących się w takich klimatach. Najlepszym jest to, iż album można za darmo ściągnąć ze strony Tomasza: www.gudowski.pl.

Rok 2008 w studiu Gudowskiego, to rok pod znakiem progressive oraz deep house, które to objął sobie za style główne i którymi ma zamiar się zajmować, przynajmniej narazie. W tym stylu wydał już 2 EP'ki i w drodze są kolejne - jedna robiona przy współpracy z jego przyjacielem Marcoozem.

Wszystkie jego wydawnictwa oraz niektóre sety można odsłuchać na jego oficjalnej stronie.

e-mail: gudowski@gudowski.pl
www: gudowski.pl

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
imprezy
Brak informacji w bazie danych.
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
copyright houseradio.pl 2006-18 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio