Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Roy Malloy - Ocean Planet - August 28 2017 - on Houseradio
http://www.houseradio.pl/electronic-revolution,djs,449.html

[ powiększ ]
Nazwa imprezy:

Jacek Sienkiewicz // Yamaha Freeride Team Live // Chinaski //

Data imprezy: 2017-02-18
Klub: Centrum Spotkania Kultur
Miasto: Lublin
Start: 21:00
Wstęp: 25.00 pln

 Wspólnie z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszamy Was na kolejną techno imprezę. Pierwsza odsłona cyklu wydarzeń z muzyką elektroniczną w tym miejscu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy zdecydowali się wtedy spędzić z nami tę noc. Pokazaliście, że warto się starać i jesteście gotowi na rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie inaczej będzie tym razem. Nasze zaproszenie bowiem zgodził się przyjąć Jacek Sienkiewicz, jeden z najbardziej wpływowych artystów techno w Polsce, często nazywanym ojcem chrzestnym sceny. Jest to dla nas olbrzymi zaszczyt, jednocześnie gwarancja, że wrażenia jakich doświadczycie tej nocy, na długo utkwią Wam w pamięci i przedefinują wasze myślenie o "muzyce klubowej".

► Jacek Sienkiewicz [Recognition Records] 4H LIVE & DJ SET

Jacek Sienkiewicz jest pierwszym astronautą polskiego techno od wielu lat, nie mówi się o nim inaczej, niż jako absolutnym pionierze polskiej muzyki elektronicznej. Od lat stanowi muzyczną wizytówkę naszego kraju na świecie. Regularnie gra w klubach rozsianych po całym globie, a jego płyty można znaleźć w każdym szanującym się sklepie muzycznym. To bez wątpienia jeden z największych polskich producentów – zarówno w przenośni, jak i dosłownie, mierzy bowiem 2 metry wzrostu.

Jego wytwórnia Recognition Records wyrobiła sobie markę w czasach, kiedy labeli z muzyką taneczną było na naszej ziemi niewiele, a sam producent wydawał w masie zagranicznych oficyn. Wcześniej kojarzony głównie ze współpracy ze Svenem Vathem i Cocoon Recordings, w ostatnich latach nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Projekty z Atom Heartem, Maxem Lodebauerem czy Jurkiem Przeździeckim nie pozostały bez echa w muzycznym świecie. Solowa kariera również nabiera tempa o czym świadczy kolejny album w dorobku Jacka, bo po niespełna 12 miesiącach od świetnie przyjętego albumu "Drifting", światło dzienne ujrzała kolejna długogrająca płyta "Hideland".

Sienkiewicz przyszedł na świat 35 lat temu w Warszawie, gdzie po dziś dzień mieszka i prowadzi własną wytwórnię. Jako nastolatek fascynował się hip-hopem, jednak jego zainteresowania stopniowo dryfowały w stronę techno, stylistyki wówczas słabo kojarzonej w Polsce. Wkrótce Jacek został DJem, prezentując w swoich setach brzmienia rodem z Detroit. Winyle kupował w Berlinie, bo wówczas w kraju nie było sklepów specjalizujących się w tego typu muzyce. Dość szybko zdał sobie sprawę, że miksowanie cudzych utworów nie zaspokaja jego ambicji, toteż zabrał się za autorską produkcję. Zaczynał od kultowego syntezatora Roland TB-303, dziś ma własne studio nagraniowe. Na przestrzeni lat zdobywał nie tylko sprzęt, ale i coraz większe doświadczenie.

Debiutancki longplay Sienkiewicza ukazał się w 1999 roku i nosił tytuł taki sam, jak nazwa wytwórni, czyli „Recognition”. Płyta została zauważona zarówno w kraju, jak i za granicą, zaś utwory z niej pochodzące zamieszczali w swoich setach liczni didżeje światowej sławy. Była to nie lada nobilitacja dla młodego producenta z postkomunistycznego kraju w dobie niemal przedinternetowej. Kolejne krążki – „Techne” (2002), „Displaced” (2004) i „Modern Dance” (2009) – ukazały się już w barwach Cocoon Recordings, należącej do znanego skądinąd Svena Vatha. Sienkiewicz nagrywa też dla takich wytwórni jak Klang Elektronik, WMF, De:Bug Hartwaren i Trapez. W marcu tego roku swoją premierę miał rewelacyjny album „On The Road”, będący podsumowaniem dotychczasowego dorobku Jacka i jednocześnie wizją przyszłości techno. Już teraz pojawiają się głosy, że jest to rzecz niezwykle oryginalna, wręcz wizjonerska.

Proponowana przez Jacka Sienkiewicza muzyka wychodzi daleko poza ramy standardowej imprezowej łupanki. Jest to bowiem artysta mający własną wizję elektroniki, wolnej od komercyjnej presji i koniunkturalizmu. Klasę polskiego producenta potwierdzają zapadające w pamięć występy na żywo, podczas których artysta prezentuje energetyczne techno najlepszego sortu.

https://soundcloud.com/jaceksienkiewicz
http://www.recognition.pl/
http://www.jaceksienkiewicz.com/
https://www.facebook.com/jacek.sienkiewicz/
https://www.facebook.com/Recognition-Records-89577623699/

Jacek Sienkiewicz is a shadowy figure. Despite 15 years of running its own label and releasing much-praised records through numerous prolific European labels, he somehow manages to walk his own path towards a very peculiar vision of contemporary electronic music. With one foot deep in classic Detroit and Chicago dance scene, and the other in modern jazz and classical music, Jacek's tracks for the past ten years always try to find a right balance between the avant-garde and dancefloor, between primal emotions and highly sophisticated sonic wizardry. After years of recording for prolific dance labels, a decade of playing various dance events, Jacek Sienkiewicz decided to separate his dancefloor-friendly persona from the quiet, inward-bound incarnation as a modern composer. Thus, from 2012, his club-oriented gigs will be billed as Recognition, while his given name will be used solely for unique performances, trying to explain his current path of artistic expression. This time, casting all the inspirations aside, Jacek decided to built something entirely on his own, digging deep into the subconscious to bring to life all what was left unspoken for years.

► Yamaha Freeride Team Live [Rotten Periodicity]

Nowy projekt Bartka Barana - Dja, producenta, promotora. Współtworzył projekt Sentel, którego dwunumerowa EP „Chapel 20/Widow”, przygotowana dla warszawskiego labelu Concrete Cut, została doceniona zarówno przez polskie, jak i zagraniczne środowisko muzyczne. Jako Sentel przygotował też dobrze przyjęte remixy artystów techno i house, takich jak The Phantom, Space Ladies, Intreau czy Ill Cosby z Car Crash Set z Seattle. Projekt zakończył wydaniem trzynumerowej winylowej EPki 'Shut Your Eyes’ w 2010 roku. Występował w Polsce (Wrocław, Warszawa, Katowice, Kielce, Bydgoszcz, Poznań, Kalisz itd) i zagranicą - w Niemczech, Albanii oraz Szwecji. Obecnie współtworzy duet producencki Unitrax, który ma już na swoim koncie wydawnictwa dla The Very Polish Cut-Outs i Transatlantyk. Można też usłyszeć go w duecie z Chino. Muzycy wykonują na żywo improwizowaną muzykę taneczną. Zadebiutowali legendarnym 7h jamem w klubie Szpitalna 1 w Krakowie, a szerszej publiczności zaprezentowali się na otwarciu zeszłorocznej edycji festiwalu Unsound. Pod szyldem YFT wydał dotychczas jeden numer dla Rotten Periodicity.

https://soundcloud.com/rottenperiodicity/yamaha-freeride-team-wygdfm
https://soundcloud.com/101chino/bbaran-chino-live-at-unsound-2015-surprise

► Chinaski [Prepar]

Chinaski - Dj, promotor muzyki elektronicznej, pomysłodawca cyklu Sonic Phenomena. Wraz z trębaczem Janem Michalcem oraz Vj'em Karolem Grabcem współtwórca kolektywu RUUR. Na stałe związany z klubem Prepar. 18 lutego w podziemiach CSK zagra eksperymentalny Warm Up zaczynając od ambientu, a na glitchu kończąc.

https://soundcloud.com/chinaskidj/
http://ruur.com.pl/
https://www.facebook.com/ruur.live/
https://ruur.bandcamp.com/


Mapping, wizualizacje:

► √ј ∂əυς

https://www.facebook.com/VJdeus/

Soundsystem: L-Acoustic ARCS WIDE

Start 21:00 End 06:00
Wejście na poziom -1 od strony "Panie Przodem".

Tix.
20 PLN / przedsprzedaż online / online presale / ograniczona liczba biletów /
https://www.biletomat.pl/imprezy/jacek-sienkiewicz-4h-live-dj-set-yamaha-freeride-team-live-4858/
20 PLN / na bramce do 23:00 / at the door before 11 pm
25 PLN / na bramce po 23:00 / at the door after 11pm

http://www.spotkaniakultur.com/
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE
20-029 Lublin
Plac Teatralny 1
Tel. 81 441 56 70
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Partnerzy:

https://www.facebook.com/munopl/
https://www.facebook.com/john.lemon.polska/
https://www.facebook.com/browary.perla
https://www.facebook.com/bogjestwtechno/
https://www.facebook.com/MagAktivist/
https://www.facebook.com/pozdrodlawiksiarzy/
https://www.facebook.com/BiletomatPL/
https://www.facebook.com/sonicphenomena/
https://www.facebook.com/Jameson.WPolsce/▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
audycje
Brak informacji w bazie danych.
copyright houseradio.pl 2006-17 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio