Junior Jack, producent, dj - Włochy :: Dj's :: radio internetowe: house, deep, tech, techno, electro, progressive music
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Erich Von Kollar - Relations 2018 May
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
Junior Jack

Junior Jack

producent / dj
Włochy Włochy

Junior Jack – Jego prawdziwe nazwisko to Vito Lucente, urodził się w Beneluxie, uznawany za jednego z lepszych producentów muzyki klubowej. Swoje nagrania tworzył pod wieloma pseudonimami, jednak najbardziej znany jest jako właśnie Junior Jack. Pomimo jego obszernej twórczości artystycznej i pracy jako DJ od wielu lat, dopiero „Trust it” czyli debiutancki album spowodował, iż Vito złapał tak zwanego wirusa house’owego na początku lat 90-tych i wkrótce zaczął nagrywać swoje utwory pod różnymi pseudonimami. Np. Kafé ('Can You See It'), Hugh K ('Shine On') and Mr. Jack ('Only House Music'). Mniej więcej w tym samym czasie założył swoją wytwórnię Noisetraxx, którą swoimi umiejętnościami remixerskimi zasilali tacy DJ'e jak Roger Sanchez, Mouse T, Erick Morillo i Robbie Rivera.

Jego pierwszy większy sukces jako już Junior Jack miał miejsce w 2000 roku za sprawą singla „My Feeling” wydanego przez wytwórnię Pias. Singiel wszedł na listy przebojów w Europie, Stanach Zjednoczonych i Australii. To był też pierwszy raz, kiedy producent z Beneluxu wszedł na europejskie listy przebojów. Kolejna produkcja zatytułowana „Thrill Me” była ogromnym krokiem w jego karierze. Wydana ona była w lutym 2002 roku i pokazała jego oddanie dla undergrounde’owej muzyki house w czasach, kiedy klubowicze wymagali od niego coraz to większych umiejętności didżejskich i producenckich. „Thrill Me” stał się wielkim klubowym hitem i natychmiast znalazł się na play listach wielu światowej klasy, DJ'ów, którzy uczynili z niego hymn międzynarodowej sceny tanecznej.

Imię Junior Jack szybko stało się sławne, a sam artysta zaczął tworzyć remixy dla takich artystów jak Bob Sinclair, Moby i ATFC. Jego grafik pracy jako DJ'a szybko się zapełnił i wkrótce potem można go było usłyszeć i zobaczyć w superklubach na całym świecie oraz na Ministry Of Sound, gdzie razem z Kid’em Creme’em objął rezydenturę. W 2003 roku Vito dostał się także na listy w Wielkiej Brytanii za sprawą remixu do nagrania „Make Luv” grupy Room 5 wydanego w jego własnym label’u Noisetraxx. Singiel, który ukazał się w marcu 2003 roku był numerem 1 przez 4 tygodnie i stał się jednym z najbardziej sukcesywnych numerów dance’owych, jakie kiedykolwiek były w Wielkiej Brytanii. „Make Luv” utrzymał się na topowym miejscu europejskiej listy przebojów przez 6 tygodni z rzędu, a w sumie na całym świecie został sprzedany w ponad 500.000 egzemplarzy.

Podczas kiedy „Make Luv” ciągle kontynuował swój sukces na całym świecie, Junior Jack stworzył kolejny taneczny szał, jakim stała się słynna, „E-samba”, która jak burza wdarła się na klubowe parkiety. Singiel stał się hitem na całym świecie i był jego największym sukcesem w jego twórczości. Od listopada 2003 roku w sprzedaży znajdowała się promo kopia jego nowszego singla „Da Hype”, który dokładnie 5 stycznia 2004 trafił oficjalnie do sprzedaży jako singiel z nowymi remixami wykonanymi przez DJ'a David'a i wokalem Roberta Smith'a.

źrodlo: topdj.pl

e-mail: -
www: www.juniorjack.biz

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
imprezy
Brak informacji w bazie danych.
www.houseradio.pl/ranczo-project,audycje,232.html
copyright houseradio.pl 2006-18 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio