Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: watashewanta - Ranczo Project Episode 08
Nelle

Nelle

producent / dj
Polska Polska

GOD IS A DJ AND SHE ROCKS...

Nelle (JOIA/GO DEEVA RECORDS, Warszawa) pochodzi z Trójmiasta, z Gdyni. Jej romans z miksowaniem dźwięków rozpoczął się pod koniec 2002 roku i trwa do dziś. Zafascynowana elektronicznym klimatem wczesnych lat 90'tych, Nelle wypracowała swoje własne oryginalne brzmienie. Rasowe klubowe bity, wielka muzyczna pasja, odrobina kobiecej wrażliwości i niewątpliwy talent zrodził niezwykle sexowną parkietową mieszankę wybuchową. W swoich eklektycznych, pełnych energii setach Nelle subtelnie łączy brzmienia klasycznego house, electro oraz tech house. Odwiedziła najlepsze polskie (i nie tylko!) kluby i regularnie występuje w wielu z nich, wymieniając tylko kilka: Prozak, Cień, Midgard w Krakowie, Mandragora w Gdyni, słynny sopocki Sfinks, SQ w Poznaniu, Rezydencja w Łodzi, Warszawskie Platinium, Hotl, Utopia itp.

STUDIO, MUSIC, ROCKIN' the world...
Po kilku latach klubowych podróży, Nelle zasiadła w studiu tworząc własne dźwięki. W efekcie czego powstały dwie płyty wydane w 2007 roku przez dwie niezależne wytwórnie płytowe: NELLE and STEPHAN M „ Deeper, Harder ” GoDeeva Records (Włochy) oraz NELLE & STEPHAN M presents „The Cucumber” JOIA Records (Szwecja). Sukces pierwszych produkcji nadał inny wymiar jej karierze dj'skiej oraz otworzył drzwi wielu znakomitych klubów w Europie i na świecie.

Nelle jako pierwsza polska dj'ka wystąpiła w 2007 roku na 4 oficjalnych imprezach najważniejszego festiwalu muzyki elektronicznej na świecie - WINTER MUSIC CONFERENCE w Miami Beach (USA). Zagrała między innymi na imprezie „We Love House” u boku takich artystów jak Granite & Phunk, SIKK, Joe T Vanelli i wielu innych. W 2009 roku ponownie zaproszona na WMC Miami, reprezentowała najświeższe brzmienia klubowe z Polski w line-up'ie "THE SOUND OF NOW", grając godzinnego seta u boku gwiazd sceny muzyki elektronicznej takich jak Wally Lopez, Filthy Rich, Bingo Players, Arno Cost & Norman Doray, Voltaxx i wielu innych. Poza WMC, Nelle zaprezentowała swoje umiejętności dj'skie także we Włoszech, Francji, Austrii, Niemczech, USA i Europie Wschodniej.
Obecnie jej najnowszy projekt muzyczny NELLE & JAMIE FISHER „The Whip”, który dopiero co opuścił studio, już zdobył uznanie kilku znaczących osobistości w światku muzyki elektronicznej, takich jak: D.O.N.S., Filtry Rich, Matthias Menck czy Stephan M. Ciąg dalszy nastąpi... ;)

MADE IN POLAND on air !!!
Oprócz podboju klubowych parkietów, Nelle podbiła także serca wielu słuchaczy klubowych stacji radiowych, tworząc swój autorski mix-show pod nazwą MADE IN POLAND. Jej elektryzujace sety doczekały się wielu fanów, nie tylko na terenie kraju, ale również za granicą. Od 2006 roku regularnie co tydzień Made in Poland rozbrzmiewa w eterze stacji radiowych na całym świecie: TuneFM (Chicago, USA), Teklab (Las Vegas, USA), TechnoFM (Canada), Bash.FM (Hamburg, Niemcy), ElectrHouse (Paryz, Francja), Optima FM (Hiszpania), DJ Radio FM (Belgia), Stream FM (Bulgaria), Houseradio (Polska), projekt Proyecto Factoria (Hiszpania). Made in Poland doczekało się także swojego podcast'u, a wszystkie archiwalne audycje znajdują się również na: soundcloud oraz mixntrix.

EVENTS...
Na swoim koncie, oprócz wielu sukcesów klubowych i muzycznych, ma również obsługę muzyczną wielu eventów, między innymi na zlecenie agencji eventowej Allegro, udział w trasie promującej markę papierosów Glamour, udział w projekcie Puma DJ's Team, obsługę muzyczną pokazów nowych kolekcji Pumy, i wielu innych.

LIVE ACTS...
Nelle współpracuje także z wieloma muzykami i wokalistami między innymi: Gańko (saxofon), Nuno (vocal), Kasia Malenda (vocal), Kolina (skrzypce), łącząc klubowe brzmienia z improwizacją wokalno-instrumentalną, czego efektem jest prawdziwa muzyczna uczta dla ucha...  nie tylko dla koneserów :)

e-mail: -
www: myspace.com/nelledj

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
imprezy
Brak informacji w bazie danych.
www.houseradio.pl/ranczo-project,audycje,232.html
copyright houseradio.pl 2006-17 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio