Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Roy Malloy - Ocean Planet - August 28 2017 - on Houseradio
http://www.houseradio.pl/tri-colours,audycje,207.html

[ powiększ ]
Nazwa imprezy:

Novika X Lex X A.Him X KAndy X drGroove / by Finlandia

Data imprezy: 2017-02-18
Klub: KluboGaleria SARP
Miasto: Katowice
Start: 22:00
Wstęp: 10.00 pln

 KluboGaleria SARP oraz Vodka Finlandia zapraszają na najbardziej klubową imprezę tego dnia! Specjalnie dla Was zagrają:

NOVIKA & Mr. Lex

Członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce.
Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, m.in Marcinem Czubalą („Stay Close” - Mobilee), Lovebirds („This Time” – Toolroom), Biernaskim („Give Away”). Wydała również trzy albumy solowe oraz album z remixami, dwa razy została nagrodzona Fryderykiem. Najnowsza płyta „Heart Times” wydana w kwietniu 2013 roku zebrała bardzo pozytywne recenzje jako najdojrzalsza w dorobku artystki.
Novika i Lex do niedawna prowadzili w Radiu ROXY autorską audycję Miastosfera, wcześniej jako duet radiowy dali się poznać słuchaczom Radia Jazz oraz Radia Bis (obecnej Czwórki). Obecnie Novika prowadzi Leniwe – serwuje Novika w Czwórce.

http://web.facebook.com/novikamusic
http://web.facebook.com/mrlexmusic


K.ANDY

Andrzej Krupczak aka K.Andy - dj, organizator imprez, koneser dobrych, klubowych brzmień. Swoją muzyczną drogę rozpoczął w 1997 roku, kiedy po raz pierwszy usłyszał dźwięki harthouse, house, czy detroit.. Najbardziej odpowiadał mu wtedy styl grany przez czołowych, śląskich dj-i, takich jak: Pulp, Jaco, Angelo Mike oraz niemieckich gwiazdorów Marc'a Spoon'a, Disko, Pascal'a FEOS. A wszystko to w najlepszym klubie tamtego okresu - Techno Planet w Bielsku-Białej. Wtedy też zakupił pierwszego vinyla.. Już w 2000 roku zagrał na swojej debiutanckiej imprezie i to od razu u boku Angelo Mike'a. Przez kolejne lata fascynacja nowymi brzmieniami niezmiennie rosła, znajdując ujście na granych imprezach oraz w postaci rosnącej kolekcji winyli.

Obecnie K.Andy reprezentuje barwy kolektywu eventowo- dj's United Bad Flow.. Bardzo aktywnie działa na śląskiej scenie klubowej, jest także pomysłodawcą ivorganizatorem cyklicznych imprez plenerowych 'Beach House Night', a także swojej corocznej imprezy B-day, która zyskała już na śląsku miano święta dobrej muzyki. Od niecałych dwóch lat współtowarzyszem 'muzycznej niedoli' K.Andy'ego jest Artur Gajerski aka DrGroove, z którym grają back to back. Przez ponad dekadę 'za dekami' Andrzej miał przyjemność zagrania z takimi dj'ami jak: Grant Nelson, Raul Rincon, Paul Thomas, Seb Skalski, Loui&Scibi, Last Robots, Miquel Pellitero, Kim Fai, MK Fever, Karol XVII & Mb Valence, Envee, Tenessee, Kuba Sojka, Syncopix, Kookie, Peres, Endru, Chris Jaxx, czy Angelo Mike. Grywał także w większości dobrych, undergorundowych klubach w Polsce. Klimaty w jakich najlepiej czuje sie K.Andy to głęboki bas i seksowny vocal ,a przede wszystkim brzmienia maksymalnie pozytywne: funky, vocal, deep, nu disco, soulful house. Najbardziej doceniani i lubiani przez Andiego producenci i dj'e to Grant Nelson, Miguel Migs, Lovebirds. Najistotniejsze w graniu, budowaniu setów, są dla niego miłość do muzyki oraz pozytywna energia od ludzi - uśmiechnięte buzie na parkiecie i ręce w górze

drGROOVE

Artur Gajerski aka DrGroove. Muzyką House zafascynowany od zawsze. Od momentu kiedy kilka lat temu w katowickiej Masce usłyszał jak grają Pulp, Malfunction, czy SqLab, zrozumiał że to jest to, co chce robić. Przy pierwszej okazji kupił gramofony i tak zaczęła się przygoda z DJ-ką.

Za deckami od 2007 roku, kiedy brał udział w dwóch udanych edycjach „Beach Party” w sosnowieckim klubie „Lochy”. Trudne początki ułatwił mu kolega, który zauważył ogromny potencjał, zaprawiony dj K.Andy. Z jego pomocą DrGroove cały czas doskonalił swoją technikę i uzupełniał repertuar. Miał okazję zagrać w m.in. Wodzisławskich Machinie, Numer1 oraz Szufladzie, Katowickim INQ, Krakowskich Taawie oraz Base, Bielskiej Arhytmii i wielu innych miejscach na śląsko-małopolskiej mapie klubowej. Grał m.in. z takimi producentami i dj-ami, jak: Seb Skalski, Loui & Scibi, Endr:u, Lucasem Hulanem, Nataszą & Oscarsix, Adamem Bartonem, Pulp'em, Roman'em Chmiel'em i wieloma innymi. Najważniejsza jest dla niego jednak muzyka sama w sobie i jej przekaz. Tego trzyma się od lat. Współorganizator cyklicznych ;Beach, House Night" w Dąbrowie Górniczej,
oraz imprez z serii "Castle Edition" na średniowiecznym Zamku w Będzinie. Często gra back to back z K.Andym.

Od 2010 poszerzając horyzonty, zasila także kolektyw United Bad Flow, gdzie pokazuje swoją nową stronę: deep house z domieszką nu-disco. Jego celem jest nieustanny rozwój muzycznej pasji

A.HIM

———————————————————————————
Specjalna oferta dla spotkań firmowych/biznesowych

☑ place: KluboGaleria SARP, ul. Dyrekcyjna 9, Katowice

✰ dj start: 22:00
★ end: 5:00

✔ tax: po 22:00 - 10 pln

✔ door selection

rezerwacje ℡ 32 205 12 86
manager Krzysztof ℡ 793 864 994

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
audycje
Brak informacji w bazie danych.
www.houseradio.pl/nik-nazarov,djs,441.html
copyright houseradio.pl 2006-17 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio