Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Roy Malloy - Ocean Planet - August 28 2017 - on Houseradio
http://www.houseradio.pl/tri-colours,audycje,207.html

[ powiększ ]
Nazwa imprezy:

Nowa Jerozolima pres. Vaal

Data imprezy: 2017-03-10
Klub: Showcase Club
Miasto: Warszawa
Start: 23:00
Wstęp: wolny

 Zdajemy sobie sprawe, że kochaliście mocno kamienice przy Alejach Jerozolimskich 57 w Warszawie. Darzyliście ogromną sympatią naszych ochroniarzy - zawsze uśmiechniętych i nienagannie ubranych. Uwielbialiście obdrapane mury kamienicy i schowaną za barem obsługe. Lubliliście zgubić się na trzecim, czwartym czy piątym piętrze kamienicy, aby później nad ranem w stanie wskazującym próbować dostać się do wyjścia na parterze i pożegnać miłego selekcjonera, który cechował się nie tylko wielką posturą, ale również wielkim sercem.

My też kochaliśmy spotkania z Wami kazdego weekendu i mury naszego "drugiego domu", ale życie gna naprzód, stawiając nam kolejne wyzwania, a także stwarzając nowe szanse. Wierzymy głęboko, że Nowa Jerozolima to nie tylko mury nieodżałowanej kamienicy, a pewna idea zabawy, co udowadniacie tłumną obecnością podczas imprez z serii "Jerozolima w Podróży", gdzie podążacie za naszą 'trupą teatralną' po różnorakich parkietach w całym kraju, a także poza nim.

My też kochaliśmy spotkania z Wami każdego weekendu i mury naszego "drugiego domu", ale życie gna naprzód, stawiając nam kolejne wyzwania, a także stwarzając nowe szanse. Wierzymy głęboko, że Nowa Jerozolima to nie tylko mury nieodżałowanej kamienicy, a pewna idea zabawy, co udowadniacie tłumną obecnością podczas imprez z serii "Jerozolima w Podróży"

Natomiast naszej kochanej Warszawie, a także naszym warszawskim żołnierzom również należy się porządny 'peklaż', dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapraszamy Was na kolejne spotkanie, firmowane znakiem jakości #Jero w stołecznym Showcase Club, które otwiera dla nas swoją przestrzeń i pozwala zorganizować niniejsze spotkanie.

Z gościem niezwykle specjalnym, bo reprezentantką topowych wytwórni Life and Death oraz Afterlife, autorką rewelacyjnych produkcji takich jak: "Wander the Hell", "Concor" w kolaboracji z Tale Of Us czy "Mask". Panie i Panowie przed Wami noc, w której postaramy odtworzyć się prawdziwy jerozolimski duch kamienicy w towarzystwie Eliot Sumner aka Vaal!

DJs:

Vaal
Leon / PL
Tika Milano
Tom Palash
Kuba Otłowski

Będzie nam niezwykle miło, jeśli znów zatracisz się z nami w tańcu i spędzisz wspólny weekend.

10.03.2017
START: 23:00
END: do ostatniego tancerza
TIX: ...
PLACE: Showcase Club
ul. Zurawia 32/34 Warsaw

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
audycje
Brak informacji w bazie danych.
www.houseradio.pl/nik-nazarov,djs,441.html
copyright houseradio.pl 2006-17 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio