Wanya Simonee, producent, dj - Polska :: Dj's :: radio internetowe: house, deep, tech, techno, electro, progressive music
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przeglądarce wyłączono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Słuchaj Słuchaj radia Słuchaj radia w Winamp
login: hasło:
gramy: Luke Duncan - Natural Flow 16 (July 2018)
www.houseradio.pl/ranczo-project,audycje,232.html
Wanya Simonee

Wanya Simonee

producent / dj
Polska Polska

 

Łódzki dj i producent. Pierwsze kroki postawił w 1998 roku w słynnej Marina Atlantide na południowym wybrzeżu francuskiej riwiery w Port Barcares. Jego umiejętność zjednywania sobie publiki i powoli wyłaniający się talent, zostały wkrótce docenione. Przez kolejne lata zapraszano go często do klubów w Hiszpanii i we Francji. I choć zagraniczne kluby zdecydowanie bardziej kusiły swoją egzotyką nie zrezygnował jednak z możliwości grania w Polsce. Wówczas Jego muzyczne preferencje oscylowały wokól cieplych, płynących i pełnych pozytywnej energii dźwięków muzyki trance. W 2003 roku wraz z ekipa Tranceaddict wystapil na Love Parade w Berlinie, gdzie po raz kolejny zaserwowana przez tego młodego człowieka o wielkim sercu porcja rozmaitych dźwięków zahipnotyzowała publikę.Ten sam rok zaowocował także gościnnym graniem w takich klubach jak Cafe del Mar oraz Privilege na Ibizie. Rok 2004 przyniósł mu rezydenturę w legendarnych klubach: Soda & Vinyl Bar w Lodzi. Dopiero tu w pełni zrozumiał i nauczył się jak poruszyć mniejszą, ale bardziej żywiołową i spontaniczną publikę. Również w Łodzi odkrył urok ciepłych brzmień house'owych, energetyzujących progresywnych dźwięków oraz połamanych bitów. Również w 2004 roku miał okazje zagrać w słynnym klubie Casino w Berlinie obok samego Paula van Dyka i Nicka Warrena. W 2005 roku nawiązał współpracę z innymi klubami w Lodzi miedzy innymi z Logo, Palace i Music Bar. W ciągu kilku kolejnych miesięcy wygrywa konkurs Big DJ Star na najlepszego DJ'a organizowany przez Big Star Jeans oraz Arip Media. Obecnie można go usłyszeć w klubach w całej Polsce. W 2006 zostaje master jury w 3 edycji turnieju dj`skiego Big Dj Star , a także prowadzi własna audycje radiowa Synestezya Music w radiu Revolusic. Od 2008 roku współtworzy kolektyw Purebeat.org i regularnie wraz z nim udziela się na antenie Audio Support Radio (www.asradio.pl). Doświadczenia zebrane zarówno w Polsce jak i za granicami kraju oraz możliwość grania u boku wielu doskonałych artystów sceny klubowej (Paul van Dyk, Leama, Nick Warren, Moguai, Dr.Motte, Danny Graham, Montero, Tobias Manou, Lady Ln, Mickey Finn, Swan-E, Tom Hustler, InsaneMan, Angelo Mike, Mat G, Eddie D, Shimek , G-sound , Glasse , Hywel , Fresh , Easy, Simon S, Poziom X, Tenessee , Nobis , Dudson ) pozwolily mu na wykształcenie własnego oraz niepowtarzalnego stylu. Swoje sety stara się wzbogacać opierając się o najnowsze technologie dj`ingu łączac starą szkolę (gramofony) z cyfrowymi rozwiązaniami (Native Instruments Traktor Scratch , Ableton Live , samplery , efektory itp) przez co jego wystepy to energetyzujaca mieszanka tego co najlepsze w elektronice. Obecnie prowadzi comiesięczną audycję w Houseradio.pl - Future House.

 

Dyskografia:
2008 - Oldschool - Skylark Rec.
2009 - Progressya EP - Pure Trax Rec.
2010 - Atlantis - Fractured Beats Rec.
2011 - Markus Frost - Dark Carnival (Wanya Simonee remix) - Nitodrum Rec.
2012 - Suntoucher - Fractured Beats Rec. (unreleased yet)
2012 - Sunset Over Boat City EP - Nitodrum Rec.
2012 - Reedd - Into The Clouds (Wanya Simonee remix) - Nitodrum Rec. (unreleased yet)
2012 - Siasia & Oscar Burnside - Who Is 67 (Wanya Simonee remix) - Nitodrum Rec. (unreleased yet)

     

e-mail: -
www: myspace.com/djwanya

Komentarze:

Brak komentarzy w bazie danych.

Dodaj komentarz:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się
imprezy
Brak informacji w bazie danych.
www.houseradio.pl/reason-to-forget,audycje,205.html
copyright houseradio.pl 2006-18 | regulamin serwisu

regulamin

i. zasady ogólne.
 1. każda osoba korzystająca z serwisu houseradio.pl zobowiązana jest przestrzegać całego regulaminu serwisu.
 2. zabronione jest łamanie powszechnie obowiązującego polskiego prawa.
 3. niniejszy serwis udostępnia odnośniki do innych stron www. decydując się na odwiedzenie strony, do której kieruje link, musisz zastosować się do jej regulaminu i polityki prywatności. serwis houseradio.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na tych stronach internetowych.
 4. prezentowane informacje w serwisie w dużej mierze ustalane są na podstawie oświadczeń osób trzecich. dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronach houseradio.pl były rzetelne i publikowane we właściwy sposób. serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji. przed powoływaniem się na prezentowane dane niezbędna jest ich weryfikacja.
ii. rejestracja.
 1. rejestracja w serwisie houseradio.pl jest dobrowolna i bezpłatna.
 2. login proponowany przy rejestracji nie może być adresem strony internetowej, ani wulgarnym wyrażeniem.
 3. dane wpisane do formularza rejestracyjnego powinny dotyczyć wyłącznie użytkownika, który wypełnia formularz i być zgodne z prawdą.
 4. osobą odpowiedzialną za prawdziwość danych wpisanych podczas rejestracji jest wyłącznie użytkownik.
 5. każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, a także do ich poprawiania.
 6. przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z upoważnieniem houseradio.pl do przetwarzania danych osobowych dla celów statystycznych i marketingowych.
 7. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza w szczególności zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od houseradio.pl oraz innych osób w postaci wiadomości e-mail.
 8. zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta przez użytkownika, jednak jest to jednoznaczne z usunięciem konta z bazy houseradio.pl.
 9. w przypadku podania przez użytkownika niezgodnych z prawdą lub niepełnych danych, serwisowi houseradio.pl przysługuje prawo do usunięcia konta użytkownika.
iii. polityka prywatności.
 1. powierzenie danych osobowych serwisowi houseradio.pl następuje w momencie aktywacji zarejestrowanego konta użytkownika lub przesłania innego formularza danych osobowych znajdującego się na podstronach serwisu houseradio.pl.
 2. zarządcą zbioru danych osobowych jest houseradio.pl, który jest przy tym uprawniony do powierzania i przetwarzania danych osobowych osobom trzecim, z zachowaniem wymogów określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (dz. u. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). houseradio.pl zapewni użytkownikowi dostęp do aktualnej informacji o podmiocie któremu powierzy przetwarzanie danych, ich zakresie i zamierzonym terminie przekazania.
 3. dane podane w formularzu rejestracyjnym (poza hasłem) są udostępnione publicznie na podstronie profilu użytkownika, widocznego tylko dla zalogowanych użytkowników.
 4. podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. są to m.in. adres ip, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. są one używane jedynie w celach statystycznych.
 5. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników. charakter wiadomości może być zarówno niekomercyjny, jak i komercyjny.
 6. wybrane obszary serwisu houseradio.pl mogą wykorzystywać pliki cookies, w celu lepszej identyfikacji. warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
 7. serwis houseradio.pl daje możliwość modyfikacji, a także całkowitego usunięcia danych osobowych użytkownika z bazy.
iv. prawa autorskie.
 1. w serwisie houseradio.pl prezentowane są wyłącznie legalne utwory muzyczne, teksty oraz fotografie umieszczone za zgodą ich autorów.
 2. całkowicie zabrania się kopiowania/powielania w całości lub częściowo jakichkolwiek materiałów (np. zdjęć, tekstów, plików muzycznych itp.) pochodzących z serwisu houseradio.pl.
v. komentarze.
 1. aby, móc dodawać komentarze należy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu houseradio.pl.
 2. wypowiedzi publikowane przez użytkowników w komentarzach nie mogą: wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej - wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy, zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad etykiety, naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania, zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
 3. serwis nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych w komentarzach. każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoją wypowiedź.
 4. wymaga się, aby wypowiedzi użytkowników były zgodne z polską ortografią (m.in. zawierały polskie znaki).
 5. tematy i posty nie wnoszące nic nowego będą bezwzględnie kasowane.
 6. avatar użytkownika nie może prezentować wulgarnych rysunków, zdjęć czy animacji.
 7. zabrania się zamieszczania wszelkich plików multimedialnych bez zgody ich autora.
 8. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości wypowiadania się w komentarzach użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego regulaminu.
 9. redakcji (moderatorom i administratorom) przysługuje prawo do edytowania wypowiedzi użytkowników jak również całkowitego usunięcia.
 10. serwis może czasowo zawiesić możliwość komentowania bez podawania przyczyn takiego działania.
vi. postanowienia końcowe.
 1. właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu oraz nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu.
 2. nie zobowiązanie się do powyższego regulaminu grozi usunięciem konta użytkownika oraz ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.
 3. serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. dane adresowe jak i szczegóły ofert każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
 4. serwis houseradio.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w serwisie. każdy internauta odwiedzający serwis jest zobowiązany do regularnej weryfikacji postanowień regulaminu.
 5. niniejszy regulamin obowiązuje przez czas nieokreślony.
wykonanie: houseradio